Het magazine waarin ondernemers zich onderscheiden

Daar moeten wij ook in staan!
Door:
Redactie
| Fotografie:
Redactie
1 min
| Datum:
December 19, 2025
| 
Tubbergen

Rock am Esch

Rock am Esch keert op vrijdag 28 en zaterdag 29 augustus 2026 terug naar Tubbergen. Het tweedaagse muziekfestival viert dan zijn jubileum met de vijfde editie op rij.
Ondernemersmagazine Twenterand

ondernemers in beeld

“Wij ondersteunen klanten stapsgewijs in hun energietransitie”

AVIA Weghorst

Door:
Anno Oude Engberink
| Fotografie:
Frank Visschedijk
3 min
| Datum:
20/5/2022
| 
Enschede
Begin jaren dertig verkocht Weghorst nog kolen en turf. Half jaren veertig werd de focus verlegd naar vloeibare verwarmingsbrandstof. In de jaren zestig stapte het bedrijf over op vloeibare motorbrandstoffen omdat alle huishoudens werden aangesloten op aardgas.

“Ik maak wat mijn klanten willen, maar dan mooier!”

J. Bijenhof Las & Montage

Door:
Arjen Maat
| Fotografie:
Petra Holland
4 min
| Datum:
20/5/2022
| 
Vriezenveen
Aan de zuidoostkant van Vriezenveen ligt bedrijventerrein Oosterweilanden. Met als straatnaam Zonnekracht moet het wel om een duurzaam bedrijventerrein gaan en dat vermoeden is juist. Oosterweilanden biedt ruimte aan middelgrote bedrijven, maar óók aan eenpitters die vanuit een splinternieuw bedrijfsverzamelgebebouw hun klanten bedienen.

Bouwbedrijf Webbink: “Bouwen is een feestje”

Bouwbedrijf Webbink

Door:
Bert Kroondijk
| Fotografie:
Petra Holland
4 min
| Datum:
20/5/2022
| 
Vriezenveen

“Onze overeenkomst? Wij helpen de klant écht!”

Huiskes-Kokkeler Autogroep

Door:
Anno Oude Engberink
| Fotografie:
Frank Visschedijk
6 min
| Datum:
20/5/2022
| 
Vriezenveen

Nieuwbouw in Almelo: een logische stap

Tijhof Automotive

Door:
Anno Oude Engberink
| Fotografie:
Frank Visschedijk
6 min
| Datum:
20/5/2022
| 
Almelo
Ze werken al sinds 2008 samen, de broers Jacco en Frank Speelman. Jacco met zijn bedrijf JS Automotive in Westerbork en Frank met Tijhof Autotransportsystemen in Almelo. Die samenwerking heeft een nieuwe dimensie gekregen. Jacco sloot de deuren van zijn bedrijf in Drenthe en verhuisde zijn activiteiten naar het pand van zijn broer in Almelo

“Ons track & trace-platform ziet zelfs hoe lang de auto stationair draait”

AST Groep

Door:
Bert Kroondijk
| Fotografie:
Petra Holland
3 min
| Datum:
20/5/2022
| 
Vriezenveen
Arjan Gijsbers begon op zijn 25ste in Borne met een winkel in automaterialen: Auto Shop Twente, kortweg: AST. Het was begin jaren negentig, de tijd waarin mobiele telecom vooral bestond uit vaste autotelefoons voor de zakelijke markt en waarmee je met de quote ‘ik rijd nu een tunnel in’ een vervelend gesprek nog geloofwaardig kon verbreken.
Schipper fietsen

In tien jaar naar icoon in het centrum van Vriezenveen

Schipper Tweewieler

Door:
| Fotografie:
Stefan Schipper
5 min
| Datum:
13/5/2022
| 
Vriezenveen
Goossen autoschade

“Die Fiat Barchetta gaan we samen mooi opknappen.”

Goossen Autoschade

Door:
| Fotografie:
Frank Visschedijk
6 min
| Datum:
13/5/2022
| 
Harbrinkhoek

De Kennismail

Ontvang één keer per maand onze nieuwsbrief met de beste verhalen, columns, nieuws en tips.
Bedankt! Jouw inschrijving is ontvangen.
Oops! Er ging iets mis tijdens het versturen van het formulier.

De meest recente nieuwsbrief

kennisartikelen

Zwemmen in het nieuwe zwembad De Stamper!

Gemeente Twenterand

Door:
Redactie
| Fotografie:
Redactie
1 min
| Datum:
10/10/2023
| 
Vriezenveen
Het is bijna zover! Dan is het nieuwe zwembad De Stamper klaar voor gebruik. Op maandag 16 oktober om precies te zijn

Vive la France

Maat Communicatie

Door:
Arjen Maat
| Fotografie:
Petra Holland
2 min
| Datum:
3/10/2023
| 
Vroomshoop
Nog maar 1.200 kilometer, jongens!”, roep ik quasi opgetogen richting achterbank als ik de zwarte Toyota de oprit afrij. De vering van de tot de nok volgepakte auto kraakt en achter mij klinkt een zucht in drievoud. Ik kijk achterom en zie de gelaten blik van mijn oudste zoon.

Je weet nooit hoe een koe een haas vangt

Monolith opportunity creators/Ondernemersmagazine

Door:
Jouke Zomer
| Fotografie:
Petra Holland
2 min
| Datum:
2/10/2023
| 
Vriezenveen
Voor een groep ondernemers mocht ik kort vertellen over het ondernemersmagazine. Het viel mij op dat ik over een artikel veel meer te vertellen had dan mogelijk bleek in de tijd die ik kreeg.

“Ik ga elke ochtend vrolijk naar mijn werk!”

Gemeente Twenterand

Door:
Arjen Maat
| Fotografie:
Petra Holland
3 min
| Datum:
1/10/2023
| 
Twenterand
Ze werkte jarenlang in de journalistiek en de communicatie, maar is sinds eind vorig jaar de nieuwe bedrijfscontactfunctionaris van de gemeente Twenterand. De Ommense Jacqueline Tuinbeek voelt zich als een vis in het water in het roodbakstenen gemeentehuis in Vriezenveen.

“We zijn onmisbaar geworden voor Twenterand"

Stichting Ieder Kind - de Speelgoed-Kledingbank Twenterand

Door:
Anno Oude Engberink
| Fotografie:
Petra Holland
3 min
| Datum:
1/10/2023
| 
Vriezenveen
Omdat Erik en André niet alleen met Sinterklaas maar het hele jaar door kinderen blij wilden maken, namen ze zich voor om hun vrijwilligerswerk uit te breiden met een Speelgoedbank.

Twente Hybride Leren app: belangrijke ontwikkeling binnen Baanbrekend Leren

Sterk Techniek Onderwijs Almelo e.o. - Baanbrekend Leren

Door:
Anno Oude Engberink
| Fotografie:
Frank Visschedijk
3 min
| Datum:
1/10/2023
| 
Twente
Sterk Techniek Onderwijs slaat een brug tussen onderwijs en het technisch bedrijfsleven op landelijk niveau. Daarvoor wordt jaarlijks honderd miljoen geïnvesteerd in het vmbo, tot en met de zomer van 2024. Binnen subregio Almelo e.o., onderdeel van de STO Twente, kijkt men ook naar de langere termijn met het thema Baanbrekend Leren.

“Kom op plekken waar je normaal nooit komt!”

Twenterand Werkt

Door:
Arjen Maat
| Fotografie:
Petra Holland
3 min
| Datum:
1/10/2023
| 
Twenterand
Twenterand kent tal van bijzondere bedrijven. Toch zijn veel van die bedrijven bij het grote publiek vrij onbekend. Maar daar komt op zaterdag 14 oktober verandering in.

Subsidie voor jongerenwerk naar ZorgSaam Twenterand

Gemeente Twenterand

Door:
Redactie
| Fotografie:
Redactie
1 min
| Datum:
28/9/2023
| 
Twenterand
Het college van burgemeester en wethouders van Twenterand heeft besloten de subsidie voor het jongerenwerk in 2024 en 2025 te verlenen aan ZorgSaam Twenterand.
Onze vrienden
Whisky on Wheels
Whisky
Whiskyproeverij
Evenementen
de Zandstuve
Evenementen
Trouwerij
Catering
Compassionate leadership
Leiderschap
Mindset
Coaching
Van Dijk Technologie
Management
Ondersteuning
Technologie
Schuttinggigant
Schutting
Houtwerk
Montage
Kenniscentrum Saminc B.V.
Organisatiefilosofie organisatiekunde
Groeien
Leiderschap training academy
Petra Holland Fotografie
Fotografie
Bedrijfsfotografie
Portretfotografie
Het Wapen van Vriezenveen
Café
Restaurant
Lunchroom
bekijk al onze partners
nieuw

ONDERNEMERSMAGAZINE GEMeente twenterand

Twee keer per jaar verschijnt het Ondernemersmagazine Twenterand.  Het magazine is Voor en door ondernemers uit de gemeente. De oplage bedraagt ruim 2.500 exemplaren.
inhoud

informeren, kennis delen en inspireren

Ondernemersmagazine Twenterand biedt de ondernemende lezer relevante informatie, laat ondernemers kennis delen en biedt hun de kans zichzelf te profileren. De mens en zijn verhaal staan centraal.
kernwaarden

ambitieus, eigenzinnig en professioneel

Ambitie, eigenzinnigheid, uitstraling en inspiratie zijn kernwaarden van Ondernemersmagazine Twenterand. Met de focus op lokaal ondernemerschap en individuele kernwaarden. Professioneel en echt.
meer

online platform als stuwende kracht

Ondernemen is zoveel meer dan doen waar je goed in bent. Het online platform en kennissessies bieden daarin een stuwende kracht. Om elkaar te ontmoeten, te sparren, kennis en nieuws te delen en te informeren.
over dit initiatief
"Ondernemen is zoveel meer dan alleen maar doen waar je goed in bent"
Anno Oude Engberink
jouke Zomer
redactie/coördinatie
Jouke Zomer
aron Zomer
Web/Social mediabeheer
"Elk half jaar lees ik met plezier wat er in de Gemeente speelt bij onze ondernemers"
Ben Meulenbeld | Voorzitter Bedrijven Belang Vriezenveen
over dit initiatief
It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like). Ron Howard involved. No jumping in the sewer! was an episode where Former It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like). nog een zin om het mooi gelijk te laten lijken. nog een iets langere zin in dit geval nog.
koffie drinken met Brian Brokelman?
Een kop koffie drinken?
Ik wil Vriend worden van Ondernemersmagazine
Gemeente Tubbergen en het kennisplatform.
Ik word vriend!

Klaar om jouw bedrijf in de schijnwerpers te zetten?

Is jouw bedrijf klaar om extra onder de aandacht te komen? Wil je laten zien waar je dagelijks mee bezig bent zodat andere ondernemers jouw bedrijf en jouw producten of diensten beter leren kennen? Deelnemen aan het Ondernemersmagazine is de perfecte manier om deze doelstellingen te realiseren.
Door mee te doen aan het Ondernemers Magazine Gemeente Tubbergen bereikte ik gericht 2000 ondernemers. Hier hield ik een aantal mooie contacten en nieuwe opdrachten aan over.
Joost Lansink | Innomads
Bedankt voor het invullen van het contactformulier. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
All Rights Reserved 2020
Designed and build by Monolith opportunity creators