Waarin ondernemers
zich onderscheiden

Daar moeten wij ook in staan!
Ondernemersmagazine Tubbergen
ondernemers in beeld
Jenny Hilberink, eigenaar van Zovergeetikjeniet.nl

Zovergeetikjeniet.nl

"Ik wil mensen een beetje helpen om hun rouw en verdriet een plek te geven"

Door:
| Fotografie:
3 min
| Datum:
10/5/2021
| 
Geesteren
Toen ze begon met Zovergeetikjeniet.nl was de overtuiging dat het creëren van zulke tastbare herinneringen helpt bij het rouwverwerkingsproces. En dat blijkt ook zo te zijn, het werkt therapeutisch. Dat begint al bij de kennismakingsgesprekken bij mensen thuis.
Mathilde Reinerink, eigenares van Mathilde Makelaar en Taxateur

Mathilde Makelaar en Taxateur

Start-ups

Door:
Bianca Lucas
| Fotografie:
Wieger Dam
1 min
| Datum:
10/5/2021
| 
Tubbergen
Nadat ze 30 jaar bij een bank had gewerkt, waagde Mathilde Reinerink (53) uit Tubbergen de sprong. Ze begon twee jaar geleden haar eigen bedrijf: Mathilde Makelaar en Taxateur. Een carrièreswitch die ze naar eigen zeggen jaren eerder had moeten maken".
Daan van der Woude, eigenaar van start-up JD Bouwgroep

Start-up JD Bouwgroep

JD Bouwgroep

Door:
Bianca Lucas
| Fotografie:
Wieger Dam
1 min
| Datum:
10/5/2021
| 
Tubbergen
Daan van der Woude, de 24-jarige eigenaar van JD Bouwgroep, draait inmiddels drie jaar mee in de bouwwereld door knetterhard te merken en kwaliteit te leveren.
Emiel Hendriks, slager en eigenaar van Slagerij Lansink

Slagerij Lansink

Start-ups

Door:
Bianca Lucas
| Fotografie:
Wieger Dam
1 min
| Datum:
10/5/2021
| 
Vasse
Slagerij Lansink is al dertig jaar een begrip in de regio. Sinds januari 2019 is Emiel Hendriks (37) eigenaar van de slagerij die gevestigd is in supermarkt Plus Droste in Vasse. Het rund- en varkensvlees dat de slager verkoopt, komt uitsluitend uit Twente.
Edwin Paus en Ronald Lenferink zijn eigenaar van Lenferink Paus accountants en adviseurs

Lenferink paus accountants en adviseurs

Start-ups

Door:
Bianca Lucas
| Fotografie:
Wieger Dam
1 min
| Datum:
10/5/2021
| 
Geesteren
Edwin Paus en Ronald Lenferink zijn de accountants en oprichters van Lenferink Paus accountants en adviseurs en helpen ondernemers uit verschillende sectoren.
Joost Perik en Norbert Lienesch zijn architechten van pr8 architecten

pr8 architecten

Een man een man, een woord een woord

Door:
Anno Oude Engberink
| Fotografie:
Frank Visschedijk
5 min
| Datum:
10/5/2021
| 
Almelo
Je spreekt pr8 uit als ‘pracht’. Simpel maar bewust gekozen om uitdrukking te geven aan de schoonheid van architectuur en de Twentse nuchterheid.
Boy Peters van Bouwsubsidie Nederland op een dak met zonnepalen

Bouwsubsidie Nederland

“Veel subsidiemogelijkheden blijven onbenut”

Door:
Anno Oude Engberink
| Fotografie:
Frank Visschedijk
5 min
| Datum:
10/5/2021
| 
Oldenzaal
Boy Peters staat aan de vooravond van subsidiespecialismen zoals Innovatiesubsidie, Zorgsubsidie en Transportsubsidie met Bouwsubsidie Nederland.
Dave en Roy Kreuwel bij het pand van Combi Glas in Geesteren

Combi Glas Geesteren

“Het belangrijkste is dat we het samen doen”

Door:
Anno Oude Engberink
| Fotografie:
Frank Visschedijk
3 min
| Datum:
10/5/2021
| 
Geesteren
Combi Glas is gespecialiseerd van glas in alle soorten toepassingen voor zowel nieuwbouw als renovatie met het unieke onderdeel: glas in lood-atelier.

De Kennismail

Ontvang één keer per maand onze nieuwsbrief met de beste verhalen, columns, nieuws en tips.
Bedankt! Jouw inschrijving is ontvangen.
Oops! Er ging iets mis tijdens het versturen van het formulier.

De meest recente nieuwsbrief

kennisartikelen
Header thema Talent van het Ondernemersmagazine Twenterand

Column Arjen Maat: Stukkies

Stukkies

Door:
Arjen Maat
| Fotografie:
Redactie
2 min
| Datum:
5/5/2021
| 
Vriezenveen
Column Arjen Maat voor het Ondernemersmagazine. "Wat kan ik eigenlijk? Ik heb twee linkerhanden en heb een hekel aan economie en aan cijfers in het algemeen"
Eric Raanhuis, Simon Damink en Herman Scholten

Samen bouwen aan het Twente van morgen

Sterk Techniekonderwijs

Door:
Arjen Maat
| Fotografie:
Petra Holland
10 min
| Datum:
5/5/2021
| 
Almelo e.o.
Sterk Techniekonderwijs is een landelijk initiatief. Twente heeft gekozen om als regio samen te werken en deze uitdaging aan te gaan, waaronder ook Twenterand
Gloeilamp

How to Start-up Pt.1: Start-ups hebben de toekomst.

Ondernemersmagazine Twenterand

Door:
Jouke Zomer
| Fotografie:
Redactie
5 min
| Datum:
5/5/2021
| 
Twenterand
Ondernemersmagazine Twenterand helpt Start-ups door kennis te delen van en over ondernemers. Maar hoe begin je als Start-up? En met welk idee? De komende reeks artikelen geven jou tips en handvaten om jouw start-up tot een succes te maken.
Hans Evers bij de bedrijfslogo's van Marquette Bouw en Groen

De wereld op zijn kop!

Column Hans Evers

Door:
Hans Evers
| Fotografie:
Redactie
2 min
| Datum:
5/5/2021
| 
Vriezenveen
Door de toenemende vraag kan Marquette bij beide bedrijven zeker 10 extra vaklieden gebruiken. Hier zit echter een probleem: goede jonge Nederlandse vaklieden zijn zeer schaars en als je wat wilt als bedrijf, moet je ze wegkopen bij collega-bedrijven.
Header thema talent

Zoontje-van-de-baaseffect

Column Esther Reinders

Door:
| Fotografie:
Redactie
3 min
| Datum:
5/5/2021
| 
Twenterand
Esther ReindersIs opvolgerscoach en begeleidt ‘the next generation’ in het familiebedrijf bij het maken van een weloverwogen en zelfbewuste keuze.
Een voetbal en nette schoenen op het grasveld van FC Twente

FC Twente datascouting

Digitaal scouten bij FC Twente zorgt voor grotere efficiëntie en risicominimalisatie

Door:
Anno Oude Engberink
| Fotografie:
Barbara Trienen
7 min
| Datum:
5/5/2021
| 
Enschede
Niels Wigbold is sinds 1 oktober 2020 datascout bij FC Twente, een nieuwe digitale ondersteuning van het scoutingsteam en de technische staf.
Lange verlichte hal

Column Rik Nijkamp

De toekomst van werk!

Door:
Rik Nijkamp
| Fotografie:
Redactie
3 min
| Datum:
5/5/2021
| 
Vriezenveen
Er is niets leuker dan na te denken over de toekomst. Een toekomst waarin je je stoutste dromen waar gaat maken! De toekomst is in een woord geweldig!
Header thema talent

Intro Ondernemersmagazine Twenterand over Talent

Alleen talent is niet genoeg

Door:
Jouke Zomer
| Fotografie:
Frank Visschedijk
4 min
| Datum:
5/5/2021
| 
Vriezenveen
Er zijn mogelijkheden om talent te ontwikkelen en te laten ontwikkelen. Er is talent genoeg. Soms zit het verborgen in data. Soms zit het diep verstopt in de persoon.
Onze vrienden
Plegt Carosserie Groep
Transport
Spuiterij
Onderhoud
Brusse & Masselink
Advocatenbureau
Rechten
Juridisch
Uni-Mount, Installatiebedrijf Eppink
Installatie
Duurzaamheid
Energie
Loogisch
communicatie beveiliging it oplossingen domotica wifi netwerk monitoring
Het Klooster
Kloostertuin it bedrijfsverzamelgebouw Lucas IT Bouwkonsult IBZ Albergen
Pakhuis Twente en Zalencentrum Morshuis
Bier
Zalencentrum
Evenementen
Lenferink Paus accountants en adviseurs
accountant
adviseurs
financieel
Ergonad
Coaching
Re-integratie
Persoonlijke ontwikkeling
bekijk al onze partners
nieuw

ONDERNEMERSMAGAZINE GEMeente TUBBERGEN

Twee keer per jaar verschijnt het Ondernemersmagazine Gemeente Tubbergen.  Het magazine is Voor en door ondernemers uit de gemeente Tubbergen. De oplage bedraagt ruim 2.500 exemplaren.
inhoud

informeren, kennis delen en inspireren

Ondernemersmagazine Gemeente Tubbergen biedt de ondernemende lezer relevante informatie, laat ondernemers kennis delen en biedt hun de kans zichzelf te profileren. De mens en zijn verhaal staan centraal.
kernwaarden

ambitieus, eigenzinnig en professioneel

Ambitie, eigenzinnigheid, uitstraling en inspiratie zijn kernwaarden van Ondernemersmagazine Gemeente Tubbergen. Met de focus op lokaal ondernemerschap en individuele kernwaarden. Professioneel en echt.
meer

online platform als stuwende kracht

Ondernemen is zoveel meer dan doen waar je goed in bent. Het online platform en kennissessies bieden daarin een stuwende kracht. Om elkaar te ontmoeten, te sparren, kennis en nieuws te delen en te informeren.
over dit initiatief
"Ondernemen is zoveel meer dan alleen maar doen waar je goed in bent"
Anno Oude Engberink
Anno oude engberink
redactie/coördinatie
Jouke Zomer
jouke Zomer
ontwerp/vormgeving
"Het magazine creëert veel aandacht voor ondernemers uit de gemeente en de eerste lokale verbindingen zijn al tot stand gekomen!"
Brian Brokelman | News Outside
over dit initiatief
It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like). Ron Howard involved. No jumping in the sewer! was an episode where Former It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like). nog een zin om het mooi gelijk te laten lijken. nog een iets langere zin in dit geval nog.
koffie drinken met Brian Brokelman?
Een kop koffie drinken?
Ik wil Vriend worden van Ondernemersmagazine
Gemeente Tubbergen en het kennisplatform.
Ik word vriend!

Klaar om jouw bedrijf in de schijnwerpers te zetten?

Is jouw bedrijf klaar om extra onder de aandacht te komen? Wil je laten zien waar je dagelijks mee bezig bent zodat andere ondernemers jouw bedrijf en jouw producten of diensten beter leren kennen? Deelnemen aan het Ondernemersmagazine is de perfecte manier om deze doelstellingen te realiseren.
Door mee te doen aan het Ondernemers Magazine Gemeente Tubbergen bereikte ik gericht 2000 ondernemers. Hier hield ik een aantal mooie contacten en nieuwe opdrachten aan over.
Joost Lansink | Innomads
Bedankt voor het invullen van het contactformulier. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
All Rights Reserved 2024
Designed and build by Monolith opportunity creators