Het magazine waarin ondernemers zich onderscheiden

Daar moeten wij ook in staan!
Door:
Ashley Grobben
| Fotografie:
Redactie
2 min
| Datum:
April 15, 2025
| 
Almelo

Grote speler binnen de telefoonaccessoires

Twintig jaar geleden begon het met een paar telefoonfrontjes op Marktplaats. Inmiddels is gsmpunt uitgegroeid tot een van de grootste webshops van Nederland voor smartphone-accessoires.
Ondernemersmagazine Twenterand

ondernemers in beeld

Release Ondernemersmagazines Twenterand nr. 14 en Wierden-Enter nr. 02 bij Het Rheins

Ondernemersmagazine

Door:
Anno Oude Engberink
| Fotografie:
Petra Holland
2 min
| Datum:
20/6/2025
| 
Enter
Afgelopen woensdag 18 juni waren de deelnemende ondernemers aan de veertiende editie van Ondernemersmagazine Twenterand en de tweede editie van Ondernemersmagazine Wierden-Enter uitgenodigd voor de presentatie van deze magazines in het prachtig gelegen Landgoed Het Rheins in Enter.

Start van een nieuwe netwerkclub voor verbinding en ontwikkeling

Stichting Ondernemershuis Twenterand

Door:
Ciska Oude Engberink
| Fotografie:
Joachim Westera
3 min
| Datum:
10/6/2025
| 
Vriezenveen

Niet anders, maar wél bijzonder!

Gewoon Bijzonder Twenterand B.V.

Door:
Arjen Maat
| Fotografie:
Petra Holland
3
| Datum:
10/6/2025
| 
Vriezenveen

Nieuwsgierigheid werkt!

Stichting Theater Twenterand (Het Punt)

Door:
Redactie
| Fotografie:
Redactie
2
| Datum:
10/6/2025
| 
Vroomshoop
Mijn dochter van drie is de wereld aan het ontdekken en dat gaat gepaard met nieuwsgierigheid. Veel nieuwsgierigheid.

Een podcastinitiatief waar verhalen, stemmen en ondernemers samenkomen

Dwaalgast.Digital

Door:
Joachim Westera
| Fotografie:
Joachim Westera
5
| Datum:
10/6/2025
| 
Almelo

Maatwerk - De kunst van het niks doen

Maat Communicatie

Door:
Arjen Maat
| Fotografie:
Petra Holland
2
| Datum:
10/6/2025
| 
Vroomshoop
Het is zondagochtend. Ik zit aan de keukentafel. Krantje erbij, mok dampende gitzwarte koffie voor het grijpen, kokosmakroon on the side.

Ondernemers kiezen al 90 jaar voor Bilanx

BILANX Accountantskantoor B.V.

Door:
Ashley Grobben
| Fotografie:
Petra Holland
3
| Datum:
10/6/2025
| 
Almelo

Twee Vriezenveense broers, één koers, in groeiend familiebedrijf

Karton Plus B.V.

Door:
Arjen Maat
| Fotografie:
Petra Holland
3
| Datum:
10/6/2025
| 
Enschede
V‍ijf jaar geleden begonnen Tom en Bas Lempsink in Enschede hun eigen bedrijf.

De Kennismail

Ontvang één keer per maand onze nieuwsbrief met de beste verhalen, columns, nieuws en tips.
Bedankt! Jouw inschrijving is ontvangen.
Oops! Er ging iets mis tijdens het versturen van het formulier.

De meest recente nieuwsbrief

kennisartikelen
De vegan alternatief voor speciale koffie en koffieaccessoires van Natulatte

Vegan alternatief: 'Pure Latte levert vrijheid voor mens en dier!'

Natulatte™

Door:
Makers voor Morgen
| Fotografie:
Redactie
3 min
| Datum:
16/8/2021
| 
Hengelo
De food start-up Natulatte™ van de jonge ondernemer Astrid van Santen uit het Twentse Hengelo wil verandering brengen in de koffiemarkt met de vegan alternatief
Edwin en Desirée Lohuis voor de boerderij

Vakantie vieren op de boerderij van Edwin en Desirée Lohuis

Vakantie vieren met de camper op een boerderij

Door:
Remon Workel
| Fotografie:
onbekend
3 min
| Datum:
15/8/2021
| 
Geesteren
Met het openen van de camperplaatswil Reensboer Recreatie toeristen de kans bieden om te genieten van de mooie plek in het buitengebied waar ze wonen.
Frans van Rooijen tussen de Biobeits van Fungi Force

Schimmelkoning Frans van Rooijen innoveert bouwwereld met biobeits

Fungi Force

Door:
Makers voor Morgen
| Fotografie:
Redactie
3 min
| Datum:
13/8/2021
| 
Deventer
Frans van Rooijen heeft de drijfveer duurzaamheid en innovatie met het product Biobeitser. Met zijn bedrijf FungiForce maakt hij innovatie waar in de bouwwereld
Derrick Neleman tegen de boom

Zo bouwt bioboer Neleman aan zijn wijnimperium en een betere wereld

Wijnhuis Neleman

Door:
Makers voor Morgen
| Fotografie:
Redactie
2 min
| Datum:
26/7/2021
| 
Zutphen
De Spaanse wijngaarden van het Nederlandse Wijnhuis Neleman liggen in een beschermd natuurgebied. Hier wordt met passie en toewijding verantwoorde wijn gemaakt.
Leraren van techniekonderwijs op de foto van de Twentse tukkervlet (boot)

Twentse tukkervlet officieel te water gelaten!

VMBO-leerlingen van Pius X College in Almelo bouwen Tukkervlet en gaat te water

Door:
Paul Spendel
| Fotografie:
onbekend
3 min
| Datum:
25/7/2021
| 
Twente
Op vrijdag 2 juli ging onder het toeziend oog van de vmbo-leerlingen die eraan hadden gebouwd de Tukkervlet van Pius X college in Almelo officieel te water.
Olifantbeeld uit de Elephant Parade

Elephant Parade siert de straten van 13 september t/m 24 oktober.

Elephant Parade Noord-Oost Twente

Door:
| Fotografie:
3 min
| Datum:
19/7/2021
| 
Tubbergen
Een tentoonstelling met internationale allure dus, gewoon in ons mooie Twente. De Elephant Parade zal de straten sieren van 13 september tot en met 24 oktober.
Ad Hoc stockfoto

Van ad hoc naar continuproces

Krachtige merkontwikkeling

Door:
Michel Jansen
| Fotografie:
5 min
| Datum:
7/7/2021
| 
Twente
Je bedrijfsmerk is nooit af! Hoe blijf je dan als merk in flow? Michel Jansen geeft praktische tips om aan jouw merk te bouwen tot een sterk merk.
Afbeelding van Steven Pig

Steven Pig organiseert van 26 juni t/m 3 juli hét Zomerfeest

Steven Pig’s Zomerfeest!

Door:
Rik Nijkamp
| Fotografie:
Redactie
3 min
| Datum:
25/6/2021
| 
Vriezenveen
Samen sociale activiteiten ondernemen en helemaal losgaan op een van de after party’s tijdens de Twenterand Run of Tot de Nek in De Drek.
Onze vrienden
Vesper
Kostuumverhuur
Grimewerken
Dasko
Koeltransport
Transport
Aves Marketing
Marketing Google Ads Social Media
Petra Holland Fotografie
Fotografie
Bedrijfsfotografie
Portretfotografie
VA-Tyre BV
Tyres
banden
Van Aalderen
Jumbo Fikkert
Supermarkt
Jumbo
Boodschappen
Seine Metaal
Metaalbewerking
Kenniscentrum Saminc B.V.
Organisatiefilosofie organisatiekunde
Groeien
Leiderschap training academy
bekijk al onze partners
nieuw

ONDERNEMERSMAGAZINE GEMeente twenterand

Twee keer per jaar verschijnt het Ondernemersmagazine Twenterand.  Het magazine is Voor en door ondernemers uit de gemeente. De oplage bedraagt ruim 2.500 exemplaren.
inhoud

informeren, kennis delen en inspireren

Ondernemersmagazine Twenterand biedt de ondernemende lezer relevante informatie, laat ondernemers kennis delen en biedt hun de kans zichzelf te profileren. De mens en zijn verhaal staan centraal.
kernwaarden

ambitieus, eigenzinnig en professioneel

Ambitie, eigenzinnigheid, uitstraling en inspiratie zijn kernwaarden van Ondernemersmagazine Twenterand. Met de focus op lokaal ondernemerschap en individuele kernwaarden. Professioneel en echt.
meer

online platform als stuwende kracht

Ondernemen is zoveel meer dan doen waar je goed in bent. Het online platform en kennissessies bieden daarin een stuwende kracht. Om elkaar te ontmoeten, te sparren, kennis en nieuws te delen en te informeren.
over dit initiatief
"Ondernemen is zoveel meer dan alleen maar doen waar je goed in bent"
Anno Oude Engberink
jouke Zomer
redactie/coördinatie
Jouke Zomer
aron Zomer
Web/Social mediabeheer
"Elk half jaar lees ik met plezier wat er in de Gemeente speelt bij onze ondernemers"
Ben Meulenbeld | Voorzitter Bedrijven Belang Vriezenveen
over dit initiatief
It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like). Ron Howard involved. No jumping in the sewer! was an episode where Former It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like). nog een zin om het mooi gelijk te laten lijken. nog een iets langere zin in dit geval nog.
koffie drinken met Brian Brokelman?
Een kop koffie drinken?
Ik wil Vriend worden van Ondernemersmagazine
Gemeente Tubbergen en het kennisplatform.
Ik word vriend!

Klaar om jouw bedrijf in de schijnwerpers te zetten?

Is jouw bedrijf klaar om extra onder de aandacht te komen? Wil je laten zien waar je dagelijks mee bezig bent zodat andere ondernemers jouw bedrijf en jouw producten of diensten beter leren kennen? Deelnemen aan het Ondernemersmagazine is de perfecte manier om deze doelstellingen te realiseren.
Door mee te doen aan het Ondernemers Magazine Gemeente Tubbergen bereikte ik gericht 2000 ondernemers. Hier hield ik een aantal mooie contacten en nieuwe opdrachten aan over.
Joost Lansink | Innomads
Bedankt voor het invullen van het contactformulier. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
All Rights Reserved 2020
Designed and build by Monolith opportunity creators