Waarin ondernemers
zich onderscheiden

Daar moeten wij ook in staan!
Ondernemersmagazine Tubbergen
ondernemers in beeld
Frank, Martin en Coen Tasche in de hal van Tasche Staalbouw

Tasche Staalbouw: ijzersterk in staal

Tasche Staalbouw

Door:
Johan Koning
| Fotografie:
Frank Visschedijk
3 min
| Datum:
1/2/2022
| 
Fleringen
Tasche Staalbouw doet alles met staal. Lateien, utiliteitsbouw van duizend ton, appartementen, bioscopen, woningen, bedrijfshallen, scholen, agrarische gebouwen.
Boy Peters en collega bij Subsidiegroep

De markt kennen leidt tot financieel voordeel

Subsidiegroep.nl

Door:
Johan Koning
| Fotografie:
Ben Haarhuis
3 min
| Datum:
28/1/2022
| 
Oldenzaal
Als het gaat om subsidies voor bouwprojecten, innovatie, transport, industrie en installatie, is Subsidiegroep inmiddels gespecialiseerd en klaar om te helpen.
Aloys Nijhuis en Mart Woesthuis voor Café-locatie Fraans Marie in Albergen

Ondanks de maatregelen zorgt Fraans Marie voor een smakelijke Kerst

Fraans Marie

Door:
Ciska Oude Engberink
| Fotografie:
Frank Visschedijk
3 min
| Datum:
15/12/2021
| 
Albergen
Café-restaurant Fraans Marie is een begrip in Albergen en omstreken. Het is meer dan alleen een café-restaurant met midgetgolven, kano's huren en supboarden.
Laura Schrijver, Stephanie van den Berg en Esther Loohuis

Wat Eddie’ laat met vlogs zien hoe het écht gaat in een boerenbedrijf

AgroHub Twente

Door:
Remon Workel
| Fotografie:
Redactie
4 min
| Datum:
22/10/2021
| 
Twente
Wat Eddie heeft meer dan 20.000 volgers op Facebook als reporters actief op social media om te laten zien hoe het er werkelijk aan toe gaan in het boerenbedrijf
Edwin en Desirée Lohuis op de camperplaatsen van Reensboer Recreatie

Nieuwe camperplek van Edwin en Desirée Lohuis meteen geliefd bij toeristen

Reensboer Recreatie

Door:
Remon Workel
| Fotografie:
Redactie
4 min
| Datum:
18/10/2021
| 
Geesteren
Een jaar later staat de camperplaats van Reensboer Recreatie vol met blije gasten en verkopen ze streekproducten vanuit hun campingwinkel. “Het was een leerzaam eerste jaar.”
Bert Nijhuis, eigenaar van Profextru

Onze mensen zijn de duurzame drijfkracht voor een volhoudbare toekomst

Makers voor Morgen

Door:
Makers voor Morgen
| Fotografie:
Redactie
5 min
| Datum:
14/10/2021
| 
Hardenberg
In de kern draait het om bestendig omgaan met hulpbronnen. In een duurzame wereld zijn sociale, ecologische en economische aspecten met elkaar in evenwicht.
Boer op de trekker in de stal

"Op onze boerderij werkt de hele familie parttime samen"

Agrohub Twente

Door:
Remon Workel
| Fotografie:
Redactie
4 min
| Datum:
14/10/2021
| 
Weerselo
De familie Jogems deels in loondienst en deels op de boerderij bij de koeien. Parttime boer in combinatie met loonwerkers zorgt dat koeien niets te kort komen.
Johan ten Thije en Marcel Krikhaar

“Goed werkgeverschap is een onlosmakelijk onderdeel van duurzaam ondernemen”

Bouwmetaal

Door:
Anno Oude Engberink
| Fotografie:
Frank Visschedijk
5 min
| Datum:
12/10/2021
| 
Tubbergen
Johan ten Thije richtte in 2000 Bouwmetaal in Tubbergen op samen met Marcel Krikhaar en Henk Löwik van Löwik Installatietechniek

De Kennismail

Ontvang één keer per maand onze nieuwsbrief met de beste verhalen, columns, nieuws en tips.
Bedankt! Jouw inschrijving is ontvangen.
Oops! Er ging iets mis tijdens het versturen van het formulier.

De meest recente nieuwsbrief

kennisartikelen
Paddenstoelen

Opvolging in het familiebedrijf is als de herfst

Column Esther Reinders

Door:
Esther Reinders
| Fotografie:
Petra Holland
4 min
| Datum:
11/10/2021
| 
Vriezenveen
De column van Ester Reinders over de opvolging in het familiebedrijf en de relatie tot het seizoen: de herfst
Twente Plat, optreden voor Theater Turf

Theater Turf staat voor een verrassend programmering in Vriezenveen

Theater TURF

Door:
| Fotografie:
Redactie
3 min
| Datum:
29/9/2021
| 
Vriezenveen
Theater TURF brengt een cultureel aanbod met een eigenzinnige programmering, verrassend en vernieuwend op verschillende locaties in het dorp Vriezenveen.
Joost Lansink van het marketingbedrijf Innomads

Welke mogelijkheden biedt LinkedIn adverteren voor jou?

Innomads

Door:
Joost Lansink
| Fotografie:
Frank Visschedijk
3 min
| Datum:
23/9/2021
| 
Agelo
De diepte in op social media advertising en specifiek op adverteren via social platform LinkedIn. Waarom werkt LinkedIn adverteren wel of niet?
Waterzuivering Byosis

Energietransitie is geen revolutie maar een evolutie

Byosis

Door:
Makers voor Morgen
| Fotografie:
Redactie
4 min
| Datum:
20/9/2021
| 
Raalte
Door overmatig kunstmestgebruik hebben we in de wereld een groeiend overschot aan stikstof wat schadelijk is voor de biodiversiteit en ons hele ecosysteem.
Speeltuin in Langeveen

Inwoners maken van de vergane speeltuin een rijke aanwinst

LaSisa

Door:
| Fotografie:
Redactie
5 min
| Datum:
8/9/2021
| 
Langeveen
Het spiksplinternieuwe speeltuintje de Heidehof aan de Weuststraat is zonder twijfel een aanwinst voor de wijk en zelfs voor het dorp Langeveen.
Sportaccommodatie Geesteren met Droste Bejah

Multifunctionele sportaccommodatie in Geesteren is een verrijking

Droste Bejah

Door:
Bianca Lucas
| Fotografie:
Redactie
3 min
| Datum:
6/9/2021
| 
Geesteren
Onder het motto ‘Dromen, durven, doen’ werd de ambitie geboren om van Geesteren het meest vitale dorp van Twente te maken met een nieuwe sportaccomodatie.
Michel Jansen van Morgenwereld

Aansluiten bij de tijdgeest en tegelijkertijd jezelf blijven

De identiteit en positionering van jouw merk

Door:
Michel Jansen
| Fotografie:
Redactie
5 min
| Datum:
30/8/2021
| 
Twente
De uitdaging in het bouwen van een sterk merk is om voortdurend de brug te slaan tussen de lange termijn koers en de korte termijn ambities van de organisatie.
Optredens tijdens Noaberfest

Cultuur in Tubbergen: Cultuurmakelaar Jos van Beem

Cultuur in Tubbergen

Door:
| Fotografie:
Redactie
4 min
| Datum:
26/8/2021
| 
Tubbergen
Noaberfest wordt omschreven als het beste festival tussen stad & platteland. Zaterdag en zondag op 4 en 5 september. Er is veel om trots op te zijn in Tubbergen
Onze vrienden
Rabobank Noord en West Twente
Bank
Financiering
Hypotheek
Salta
Trampolines
Onderhoud
Detailhandel
Lammerink Constructiewerken
Metaalbewerking
Interieus
Staalconstructie
Riwald Recycling
Recycling
Duurzaam
Circulair
Gemeente Tubbergen
Gemeente
Dienstverlening
Kamphuis Sloopwerken
Sloopwerken
Renovatie
Asbestanering
Bouwmetaal
Bouwen metaal projecten duurzaam prefab nieuwbouw stage afstuderen innovatiehub
Albo Deuren
Deuren
Kantoor
Interieur
bekijk al onze partners
nieuw

ONDERNEMERSMAGAZINE GEMeente TUBBERGEN

Twee keer per jaar verschijnt het Ondernemersmagazine Gemeente Tubbergen.  Het magazine is Voor en door ondernemers uit de gemeente Tubbergen. De oplage bedraagt ruim 2.500 exemplaren.
inhoud

informeren, kennis delen en inspireren

Ondernemersmagazine Gemeente Tubbergen biedt de ondernemende lezer relevante informatie, laat ondernemers kennis delen en biedt hun de kans zichzelf te profileren. De mens en zijn verhaal staan centraal.
kernwaarden

ambitieus, eigenzinnig en professioneel

Ambitie, eigenzinnigheid, uitstraling en inspiratie zijn kernwaarden van Ondernemersmagazine Gemeente Tubbergen. Met de focus op lokaal ondernemerschap en individuele kernwaarden. Professioneel en echt.
meer

online platform als stuwende kracht

Ondernemen is zoveel meer dan doen waar je goed in bent. Het online platform en kennissessies bieden daarin een stuwende kracht. Om elkaar te ontmoeten, te sparren, kennis en nieuws te delen en te informeren.
over dit initiatief
"Ondernemen is zoveel meer dan alleen maar doen waar je goed in bent"
Anno Oude Engberink
Anno oude engberink
redactie/coördinatie
Jouke Zomer
jouke Zomer
ontwerp/vormgeving
"Het magazine creëert veel aandacht voor ondernemers uit de gemeente en de eerste lokale verbindingen zijn al tot stand gekomen!"
Brian Brokelman | News Outside
over dit initiatief
It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like). Ron Howard involved. No jumping in the sewer! was an episode where Former It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like). nog een zin om het mooi gelijk te laten lijken. nog een iets langere zin in dit geval nog.
koffie drinken met Brian Brokelman?
Een kop koffie drinken?
Ik wil Vriend worden van Ondernemersmagazine
Gemeente Tubbergen en het kennisplatform.
Ik word vriend!

Klaar om jouw bedrijf in de schijnwerpers te zetten?

Is jouw bedrijf klaar om extra onder de aandacht te komen? Wil je laten zien waar je dagelijks mee bezig bent zodat andere ondernemers jouw bedrijf en jouw producten of diensten beter leren kennen? Deelnemen aan het Ondernemersmagazine is de perfecte manier om deze doelstellingen te realiseren.
Door mee te doen aan het Ondernemers Magazine Gemeente Tubbergen bereikte ik gericht 2000 ondernemers. Hier hield ik een aantal mooie contacten en nieuwe opdrachten aan over.
Joost Lansink | Innomads
Bedankt voor het invullen van het contactformulier. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
All Rights Reserved 2024
Designed and build by Monolith opportunity creators